Płatności, czas realizacji

Sposoby płatności

Sklep udostępnia następujące rodzaje płatności:

1. Przelew lub wpłata na rachunek bankowy:

84 1910 1048 2639 8257 9598 0001 (Santander Bank Polska S.A.)
Sklep Wielobranżowy Krawczyk Janina
Pl. Wolności 21
62-720 Brudzew
(W tytule przelewu prosimy podać numer zamówienia).

2. Płatność za pobraniem (kurierowi gotówką przy odbiorze paczki).

3. Płatność kartą płatniczą lub e-przelewem za pośrednictwem PayU S.A.
metody płatności

Czas realizacji zamówienia

  1. Dokładamy wszelkich starań aby wszystkie zamówienia były wysłane w ciągu 24h od momentu otrzymania wpłaty od Klienta lub informacji o „wysyłce za pobraniem".

  2. W celu przyśpieszenia realizacji zamówienia, zalecamy korzystanie z operatora płatności PayU. Jednocześnie informujemy, że wpłata dokonana w placówce pocztowej może dotrzeć do nas dopiero po kilku dniach roboczych.

  3. Produkty oznaczone jako „wysyłka 4-7 dni roboczych" są dostępne na zamówienie. Towar jest zamawiany z hurtowni po otrzymaniu wpłaty od Klienta lub informacji o „wysyłce za pobraniem". 

  4. Wysyłka zamówień odbywa się wyłącznie w dni robocze.

  5. Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 7 dni roboczych. Obejmuje on przygotowanie zamówienia do wysyłki oraz jego dostarczenie do Klienta. Powyższy termin biegnie od momentu wpływu należności za całe zamówienie na rachunek Sprzedawcy lub od chwili otrzymania przez Sprzedawcę informacji o „wysyłce za pobraniem".

  6. W dniu wysyłki klient otrzymuje od Sklepu e-mail z informacją potwierdzającą wysłanie zamówienia.

  7. W sytuacji gdy zamówienie będzie dostarczane za pośrednictwem firmy kurierskiej, klient może dodatkowo otrzymać od niej e-mail zawierający numer listu przewozowego oraz informacje kontaktowe.