Legginsy

Jest 8 produktów.

Cieszą się ogromną popularnością wśród kobiet, bez względu na wiek! Legginsy są bardzo wygodne i można tworzyć z nimi różne ciekawe stylizacje. W naszym asortymencie znajdziecie modele tradycyjne wykonane w 100% z bawełny, które są bardzo miłe w dotyku i doskonale sprawdzą się do noszenia po domu. Te wykonane z microfibry 3D bardzo dobrze przylegają do nogi, dzięki czemu jeszcze lepiej podkreślają jej kształt. Dostępne są w wielu różnych kolorach, dlatego każda kobieta znajdzie wśród nich coś dla siebie.

Wszystkim miłośniczkom sportu polecamy natomiast legginsy fitness marki Marylin. Modele te są bezszwowe, dzięki czemu zapewniają komfort podczas ćwiczeń, a jednocześnie doskonale kryją i nie przebijają.

Wraz z dużą popularnością tego typu odzieży w sklepach coraz częściej można znaleźć modele, które krojem i stylem zbliżone są do spodni. Szczególnie polecamy te w szarym kolorze, ozdobione przy nogawkach zamkami oraz wielobarwne w kwiaty i gotyckie krzyże. Wszystkie z nich doskonale będą się prezentować z gładką tuniką lub dużym, oversizowym T-shirtem.