Modne nakrycia głowy - jesień 2017

Opublikowany: 2017-09-25 17:05:20
Kategoria: Moda

Nadejście nieco zimniejszych dni sprawia, że wiele z nas zastanawia się nad wymianą garderoby. Jednak trudno kupować zaraz "stos" nowych ubrań (jeszcze w zadowalającej jakości). Zwłaszcza jeśli ktoś ma nieco ograniczony budżet. Dobrym pomysłem na nadanie swojej garderobie nieco świeżości i "uzbrojenie" się w cieplejsze artykuły, jest zakup dodatków. Sprawdźmy zatem, na które z nich warto zwrócić uwagę tej jesieni.

Zacznijmy od czapek

Przez jednych kochane, przez drugich znienawidzone. Niektórzy mogliby nosić je przez cało lato, inni nie chcą zakładać ich nawet zimą. Moda jednak ma do nich nieco inne podejście. A świadczy o tym fakt, że owe znienawidzone/kochane nakrycia głowy są bardzo często wybierane nie tylko na wybiegu, ale również poza nim przez światowych trendsetterów.
Jednym z przykładów czapek, które pozostają trendy również w tym sezonie, są te typu beanie. Ciepłe, wygodne, a jednocześnie uniwersalne. Łatwo je dopasować do praktycznie każdego zestawu. Dobierzmy do nich grube rajstopy 40 den lub rajstopy 60 den, dżinsowe szorty lub minispódniczkę i gruby sweter, a z pewnością będzie nam w tym komplecie cieplej niż w wiatrówce i spodniach.

Berety i Kaszkiety

Kolejnym modnym nakryciem głowy na rok 2017 są berety. I tutaj wiele pań ma co do nich jeszcze większe opory niż w przypadku zwyczajnych czapek. W przeciwieństwie do nich jest się czego obawiać. Beret musi zostać dopasowany jedynie do określonej kreacji. Trudno wyobrazić sobie kobietę, która założyłaby go do popularnych dżinsów i ramoneski. Znakomicie sprawdzą się jednak do cienkich rajstop i kombinezonów z grubszego materiału w ciekawym wzorze, czy też eleganckich płaszczy.

Postaw na coś niezobowiązującego - bejsbolówka

Bejsbolówka jest nieodłącznym elementem garderoby chyba każdej dziewczyny, która uprawia sport na wolnym powietrzu. Teraz jest również modnym dodatkiem, który bez przeszkód można założyć również do mniej lub bardziej eleganckich kreacji. Świetnie sprawdzi się do dżinsów. Jednak miejmy oczy i umysły szeroko otwarte, gdyż w niektórych przypadkach idealna będzie także do marynarki lub sukienki.

Udostępnij tę treść

Dodaj komentarz

 (z http://)