Jaki krój majtek jest najlepszy?

Opublikowany: 2017-10-25 17:00:57
Kategoria: Porady

Każda kobieta chciałaby wyglądać dobrze i tak samo się czuć. Podstawą do dobrego samopoczucia w każdej sytuacji, jest odpowiednio dobrana bielizna. Idealnie dopasowane biustonosze i majtki pozwolą zarówno podkreślić własne walory, jak i zadbać o komfort w czasie ich noszenia.


Czym kierować się przy wyborze majtek?


Kobiety wybierając swoją bieliznę, zazwyczaj nie kierują się głównie komfortem, lecz myślą jak będą w niej wyglądały. To myślenie należy zmienić. Majtki odsłaniające większą część ciała nie są wcale seksowniejsze od tych nieco bardziej zabudowanych.

Bardzo ważne jest, aby nie skupiać się na rozmiarze majtek, lecz na ich kroju. Ponieważ mimo że rozmiar może być bardzo dobry, to kobieta będzie w nim źle wyglądała i źle się czuła właśnie ze względu na to, że wzmocni on defekty u kobiety, jeśli takowe są, lub przyczyni się do ich powstania.

Wybierając bieliznę, należy kierować się jej krojem. To dzięki niemu każda przedstawicielka płci pięknej wzmocni swoje zalety, ukryje wady i sprawi, że będzie się czuła komfortowo.

Zanim jednak jeszcze będziemy wybierać majtki, należy pamiętać, że bardzo ważny jest materiał, z którego są one zrobione. Nie może to być sztuczny, nieoddychający materiał, ponieważ kobieta będzie czuła się w nim bardzo niekomfortowo. Najlepszym wyborem będą naturalne materiały, które pozwalają skórze oddychać i nie nagrzewają jej.

Jednocześnie także należy zwrócić uwagę, czy w miejsca intymne będą odpowiednio chronione. W majtkach powinna znajdować się bawełniana wstawka, która dodatkowo zwiększy komfort ich noszenia.


Z jakimi typami majtek można się spotkać?


Najpopularniejsze wśród każdej z kobiet są majtki figi. Dzięki ich różnorodności, każda kobieta znajdzie wśród nich coś najodpowiedniejszego dla siebie. Mogą to być zwykłe figi, które wzbogacone o koronkę mogą wyglądać bardzo seksownie, a mogą to być także różnego innego rodzaju zmiany w kroju.

Dla pań, które chcą optycznie wydłużyć nogi, odpowiednio będą wyżej wycięte figi, natomiast gdy kobieta ma na celu zmniejszyć uda, te bardziej zabudowane majtki lepiej się do tego nadadzą.

Dla pań, które mają problemy ze swoim wystającym brzuszkiem, także coś się znajdzie. Będą to majtki z wysokim stanem. Bardzo dobrze zakrywają one fałdkę i potrafią stworzyć wrażenie gładkiego brzucha. Dzięki temu nie należy bać się swoich niedoskonałości, wystarczy wybrać odpowiednie majtki.

Dla pań, które chcą uniknąć efektu „czterech pośladków”, bardzo dobrym wyborem będą figi laserowo cięte. Dzięki tej technologii nie posiadają one szwów, które mogą taki efekt powodować.
Szorty i micro stringi

To kolejne, lecz już mniej popularne kroje majtek. Szorty idealnie nadadzą się dla pań, które chcą zarówno podkreślić lekko swoje pośladki, lecz pragną także zachować pewną swobodę i bardzo cenią sobie własny komfort.

Natomiast stringi przeznaczone są dla pań, które mają już wymodelowane pośladki i nie muszą się obawiać, że okażą się w nich pewnie niedoskonałości. W przypadku tego kroju należy bardzo uważać, ponieważ lekko zwisające pośladki, mogą w nich wyglądać naprawdę bardzo źle.


Kobieta powinna ubierać to, w czym czuje się najlepiej


Aby czuć się pięknie, należy zapewnić sobie pełen komfort. Po świecie krąży wiele plotek i różnych stereotypów, którymi nie należy się kierować. Najważniejsze jest to, aby każda z pań czuła się świetnie sama ze sobą i nie musiała martwić się dyskomfortem. Dlatego właśnie bardzo ważny jest krój majtek, który spełni oczekiwania kobiety.

Udostępnij tę treść

Dodaj komentarz

 (z http://)