Jak dobrać rozmiar bielizny damskiej?

Opublikowany: 2020-06-01 14:45:55
Kategoria: Porady

Szeroki asortyment na sklepowych półkach sprawia, że mamy z czego wybierać, ogromna różnorodność dostępnej bielizny pozwala każdej kobiecie (bez względu na kształt sylwetki) znaleźć model odpowiedni dla siebie. Zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i online z pewnością coś wpadnie Ci w oko, jednak, żeby dobrze leżało musi mieć jeszcze właściwy krój. Jak dobrać rozmiar bielizny damskiej? Dzisiaj to sprawdzimy!

Dobrze dopasowany biustonosz i majtki


Jeśli chcesz doskonale wyglądać i czuć się dobrze w swoim ciele, to podczas wyboru bielizny zwróć uwagę nie tylko na to co Ci si podoba, ale również na to co pasuje do Twojej sylwetki. Wyróżniamy cztery najpopularniejsze typy sylwetek - gruszkę, klepsydrę, jabłko oraz kolumnę. Dla pierwszej z nich najbardziej charakterystyczne są szerokie biodra oraz duża pupa, dzięki czemu jest ona bardzo kobieca. Dlatego też najlepiej będą wyglądać na niej wycięte figi, a także biustonosze typu push-up, które dobrze wyeksponują niewielki biust.

Jeśli Twoja sylwetka ma kształt klepsydry to jesteś szczęściarą, bo możliwość wyboru bielizny jest praktycznie nieograniczona - na Twojej sylwetce będą dobrze leżały zarówno figi, jak i stringi. Natomiast jeśli chodzi o biustonosze, to polecamy zwłaszcza bardotki, balkonetki, a także gorsety. Kolejna jest sylwetka typu jabłko, którą charakteryzuje odstający brzuch, a także duże uda, które pomoże Ci zamaskować odpowiednio dopasowana bielizna. Dlatego też wybieraj zabudowane majtki, najlepiej z wysokim stanem, a także usztywniane biustonosze, które będą dobrze trzymały piersi.

Ostatnim typem sylwetki jest kolumna, jak już się pewnie domyślasz po nazwie, jej cechą charakterystyczną są wąskie biodra, mały biust i brak talii. Jeśli właśnie taki kształt ma Twoje ciało, dodaj mu kobiecości! Noś biustonosze typu push-up, a także wycięte majtki lub stringi, które sprawią, że pośladki będą wyglądały na większe.

Podkreślone kształty i piękna bielizna


Wiedząc już jaki typ ma Twoja sylwetka, a także jaki krój biustonosza oraz majtek najlepiej wybrać, pozostaje Ci tylko znaleźć model w ulubionym kolorze i fakturze. Bez względu na to czy uwielbiasz koronki, czy wolisz tradycyjne, gładkie staniki oraz majtki, wszystkie z nich znajdziesz w sklepie internetowym Lamai.pl.

Udostępnij tę treść

Dodaj komentarz

 (z http://)